GOLDEN GATE MAGAZÍN 8/2019

GOLDEN GATE MAGAZÍN SRPEN

Co se dočtete v srpnovém měsíčníku společnosti GOLDEN GATE CZ a.s.

Drahé kovy se po více než sedmi letech poklesu nebo stagnace vracejí do silné růstové fáze. Mnozí z vás se toho zalekli a mají pocit, že jim vše již uteklo a na nákup zlata je pozdě. Není tomu tak. V nejbližších letech očekáváme nárůst ceny zlata ve stovkách procent (už v příštím roce by měla být překonána maxima na zlatě z roku 2011 na úrovni 1900 USD za unci). 

Zejména u stříbra vidíme jedinečnou investiční příležitost, věnujeme mu proto srpnové vydání našeho časopisu. Stříbro je dlouhodobě podhodnocené, nejen vůči zlatu, ale i ve srovnání s ostatními investicemi. Nyní je stříbro více než 86× levnější než zlato. A přestože od začátku roku zhodnotilo o 10 %, nachází se jeho cena stále na historicky velmi nízké hodnotě. Podobně podhodnocena je i platina. Nenechte si tuto příležitost ujít. Naším přáním je, abyste si svůj kov naspořili za těch nejvýhodnějších podmínek a abyste plně profitovali z budoucího nárůstu cen drahých kovů. Budete tak dobře připraveni na turbulentní období, kterým budeme čelit.

Světová ekonomika trpí mnoha neřešenými problémy, které se od roku 2008 stále prohlubují. V rozhovoru s ekonomkou Ilonou Švihlíkovou si můžete přečíst, proč se centrální banky světa raději zajišťují zlatem, nebo to, že míra nerovnosti stále stoupá a přerozdělení bohatství ve společnosti je na úrovni roku 1820.

Z rozhovoru s Vladimírem a Liborem Brůny se zase dozvíte, proč je fajn mít ve firmě bráchu.