Pes – věrný a přátelský

Ročník narození: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030

Je dobrosrdečný, má mnoho přátel, ale jen s některými z nich se cítí spřízněn. Bývá nedůvěřivý a trvá dlouho, než se s někým opravdu spřátelí, ale pak je to svazek na celý život. Je to loajální a věrný člověk, kterému můžete bez pochyb svěřit tajemství.

Psi jsou klidní, uvážliví lidé, mívají mnoho plánů, takže jsou často „uštvaní“. Zřídka je přistihnete při lenošení, protože stále za někoho něco řeší, ale rádi. Jsou totiž těmi nejlepšími přáteli. Lidé, kteří přišli na svět ve znamení Psa, jsou praktičtí, řeší věci rychle a rádi se cítí nepostradatelnými.

Známé osobnosti v roce Psa:

Naomi Campbell, Madonna, George W. Bush, Sharon Stone, Sylvester Stallone, Andre Agassi, Michael Jackson, Claudia Schiffer, Mariah Carey, matka Tereza, Winston Churchill, Bill Clinton, princ William

Mince Lunární série

Lunární série zlatých a stříbrných investičních mincí je už po více než dvě dekády jednou z nejvyhledávanějších sad mincí mezi sběrateli a investory. Vydání nové mince je vždy velmi očekávanou událostí a v září 2019 představila mincovna třetí sérii zlatých a stříbrných mincí inspirovaných čínským horoskopem.

Lunární série I a II

Tyto série zaznamenaly obrovský úspěch mezi sběrateli a investory.